Zajmujemy się tym, co kochamy,

dziesiątki projektów zrealizowaliśmy w wielu miejscach. Głównym naszym celem jest spełnianie marzeń naszych klientów.

Kim jesteśmy

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy produkującej wkłady hybrydowe IWONA PELLETS.

Zapewniamy profesjonalny i indywidualny projekt, wycenę, doradztwo oraz sprzedaż wraz z serwisem.

         Dla klientów wykonujemy instalacje grzewcze ( ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie C.O i instalacje C.W.U ) oraz DPG ( Dystrybucja Gorącego Powietrza ), podłączamy w obieg C.W.U pompy ciepła ( powietrze – powietrze ).

         Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży, gdzie na ekspozycji na „żywo” można zobaczyć działający wkład hybrydowy  model  Louis AIR oraz inne modele urządzeń grzewczych.

           Działamy  na terenie Polski  Południowej, Austrii  i  Niemiec.

01 

Słuchamy

Słuchamy naszych klientów i siebie nawzajem. Wspólnie podejmujemy najlepsze decyzje, aby produkować najnowocześniejsze produkty i świadczyć najstosowniejsze usługi dla Ciebie.

02 

Myślimy

Myślimy o każdym projekcie i jego szczegółach, aby wyeliminować błędy w przyszłości. Wiemy, jak znaleźć właściwe rozwiązanie problemów o różnej złożoności.

03 

Tworzymy

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować wysokiej jakości produkty, które stworzyliśmy po wyszukaniu najlepszych pomysłów i wdrożeniu ich we właściwy sposób.

Współpracujemy z

Z dumą prezentujemy naszych klientów, z którymi współpracujemy.

iwona_pellets1
darco_logo
hajduk_logo
kratki_logo_2
godkowie-logo
logo_kompletne
parketnaya-doska-barlinek-otzyvy
kostrzewa-logo-pl
ekopal-logo

Nasze umiejętności

Uwielbiamy naszą pracę i stale rozwijamy nasze umiejętności, aby dostarczać lepsze usługi naszym klientom. W szczególności wykonujemy.

Kominki, Piece

Głównym profilem naszej działalności jest montaż kominków i piecy na drewno i pellet. Współpracujemy z takimi firmami jak Iwona Pellets, Darco, Hajduk, Kratki. Wykonaliśmy już instalacje grzewcze u wielu klientów a w sekcji Galeria mogą obejrzeć Państwo nasze realizacje.

Flizowanie

Nowocześnie i solidnie kładziemy płytki do łazienek, kuchni i korytarzy. Możliwość zamówienia wizualizacji przed wykonawczej. Pracujemy tylko na najbardziej precyzyjnym sprzęcie.

Szpachlowanie

Właściwe przygotowanie podłoża, podwójne gruntowanie, zachowaniem odpowiednich przerw technologicznych schnięcia ściany, stosowanie sprawdzonych materiałów to podstawa sukcesu szpachlowania.

Malowanie

Profesjonalne malowanie ścian i sufitów natryskowo lub tradycyjnie. Stosujemy farby tylko sprawdzonych producentów.

Sztukaterie

Sztukateria wewnętrzna i elewacyjna, pilastry, gzymsy, listwy okienne i przysufitowe. Wszystko to wykonamy dla Ciebie aby jak najlepiej udekorować Twój dom.

Sucha zabudowa

Często konieczne jest aby remont przebiegł szybko, sprawnie, jak najmniej kłopotliwie i przy zachowaniu odpowiedniego budżetu. Wymagania te spełnia tzw. sucha zabudowa. Dodatkowo daje nam ona nieograniczone możliwości w kreowaniu wnętrza.

Posadzki żywiczne

Aby zapewnić trwałe zabezpieczenie podłogi wykonujemy posadzki żywiczne, które charakteryzują się dużą odpornością chemiczną i mechaniczną.

Instalacje sanitarne

Wykonamy instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania, kotłownie, systemy wentylacji, systemy chłodnictwa i klimatyzacji. Współpracujemy z dostawcami najlepszych materiałów instalacyjnych.

Instalacje elektryczne

Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie usług elektrycznych w szczególności: instalacje elektryczne, okablowanie internetowe, telewizji kablowej, montaż oświetlenia, alarmów, domofonów.

Pracownicy, projektanci i marzyciele: To, kim jesteśmy!

Poznaj bliżej nasz kreatywny zespół!

team1-1.jpg

Mary Jones

Chief Designer

team2-1.jpg

Ashley Adams

Creative Designer

team3-1.jpg

Jake Blake

3D Animator

team4-1.jpg

Lisa Grey

Copywriter

team8-1.jpg

Will Nickson

Frontend Developer

team10-1.jpg

Linda Stinson

Coder

banner-img6.jpg

Mick Warren

Backend Developer

team9-1.jpg

Steve Roberts

Software Engineer

Jeżeli masz jakieś zapytania do nas, to proszę, napisz wiadomość

chętnie pomożemy